Afhaalmogelijkheden

Verschillende restaurants in de buurt bieden afhaalmaaltijden aan. U kunt de ontbijtruimte gebruiken om rustig uw maaltijd te nuttigen. Indien nodig kunt u de microgolf of oven gebruiken om iets op te warmen. Hieronder vindt u een overzicht van restaurants in de buurt die take-away aanbieden. Aarzel niet om bij vragen contact op te nemen. Samen kunnen we alle mogelijkheden bekijken.

                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                              
Snellegem

- Het Oosthof:  https://www.oosthof.be/ 
- Pizzafoon:  https://pizza-foon.eu/ 

Jabbeke:
- Eethuis Mint: http://www.eethuismint.be/restaurant-jabbeke/ 
Ter Spinde: https://terspinde.be/
- Frietpunt: https://www.frietpuntjabbeke.be/

 Westkerke:

De Commanderie: http://restocommanderie.be/

 Varsenare:

- Brasserie Fiston: https://brasserie-fiston.be/

- Bistro 144: https://www.bistro144.be/traiteur/

- Herman: https://www.herman-varsenare.be/#offer

Friet Sebiet: https://m.facebook.com/frietsebiet/

 

Sint-Andries:

-          Carlito’s: https://www.carlitos.be/en/

-          Pizza Hut: https://www.pizzahut.be/nl/store/delivery-brugge-st-andries

 

Brugge:

-          Mister Spaghetti: https://www.mister-spaghetti.com/

-          https://www.brugge.be/coronavirus/initiatieven-lokale-handelaars